עורך דין הוצאת דיבה

ליבת פעילות המשרד ותחום העיסוק העיקרי של המשרד הוא הוצאת דיבה ולשון הרע.

המשרד מסייע ללקוחותיו בהגנה על שמם הטוב ובהתמודדות עם ההתפתחויות הטכנולוגיות והשינויים ברשתות החברתיות בעידן האינטרנט.

למשרד ניסיון רב בניהול תביעות לשון הרע והליכי ביניים בתביעות הוצאת דיבה. המשרד מייצג תובעים ונתבעים כאחד בערכאות השיפוטיות בכל הארץ.

ליעוץ ראשוני בנושא לשון הרע צרו קשר בדוא"ל: [email protected]  או בטל': 050-3221151

בשנים האחרונות אנו רואים עלייה משמעותית במקרים של הוצאת דיבה ו/או לשון הרע בעולם הדיגיטלי והעולם שבחוץ כאחד. אנחנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות הוצאת דיבה ובחירת עורך דין המתאים למלאכה – בדיוק לשם כך משרד עורכי דין אביתר כהן פה לעשות לכם סדר.

מה היא הוצאת דיבה

הוצאת דיבה ו/או לשון הרע הינו הלכה למעשה שם כללי למגוון רחב של פעולות המוגדרות בחוק במהלכן מתבצעת פגיעה בשמו של אדם מסוים, ארגון, עסק, חברה וגופים נוספים. אנו למדים כי החוק בישראל מתייחס בצורה זהה בין הוצאת לשון הרע להוצאת דיבה מאחר ובשני המקרים עשוי להיווצר נזק רב.

שמו של אדם, ארגון ו/או חברה נבנים במשך שנים של עבודה קשה, יזע ודמעות. יחד עם זאת בעידן בו אנו חיים היום קל מאוד להוציא "דיבה" ודברי לשון הרע על אנשים ו/או ארגונים שונים. כתוצאה מכך מוצאים את עצמם ארגונים, יזמים ואנשים רבים עומדים אל מול לשון הרע ודיבה אשר פוגעים בצורה משמעותית בשגרת היום-יום שלהם ובעסקים שלהם בפרט.

אנו רואים לא מעט מקרים של לשון הרע והוצאת דיבה, אלו גורמים לא פעם לכאב, צער, סבל, חרדות, פגיעה כלכלית ואף פגיעה נפשית במקרים רבים.

טוב שם טוב משמן טוב

משפט ישן מספר לנו על כך שעדיף שם טוב משמן טוב. הלכה למעשה שמו הטוב של האדם ו/או ארגון הוא אחד מן הנכסים החשובים ביותר שיש לו. שם שנפגע כתוצאה מלשון הרע ו/או דיבה יכול לפגוע רבות באותו אדם ו/או ארגון. בשנים האחרונות אנו רואים כי "היד נהיית קלה יותר על המקלדת" והוצאת דיבה הפכה להיות עניין שבשגרה ברשתות חברתיות ובעולם הדיגיטלי.

מתי אנחנו יכולים להגיש תביעת דיבה?

אנשים רבים תוהים מתי הם יוכלו להגיש תביעת דיבה. הלכה למעשה התנאי הראשוני הבסיסי להגשת תביעת דיבה הינו פרסום לשון הרע כנגדנו. אך יחד עם זאת עלינו להוכיח באותה נשימה את הפרסום ואת האדם שפרסם את לשון הרע. לא מעט פעמים אנחנו רואים כי פרסומי לשון הרע מתפרסמים באנונימיות ברשתות החברתיות והגעה אל הגורם שהפיץ את לשון הרע נראית כמו משימה בלתי אפשרית.

במקרים אלו אנו ממליצים לכם להתייעץ עם עורך דין המתמחה בדיבה אשר יתווה לכם את הדרך ויעזור לכם להתחקות אחר מוציא הדיבה. חשוב לציין כי נטל ההוכחה איננו נטל משפטי אלא נטל אזרחי ולכן קיים רק הצורך להוכיח את יסוד הפרסום לשם הגשת תביעה.

כמו כן, לאחר תקדימים שהגיעו אלינו ממדינות המערב בשנים האחרונות ניתן כיום לתבוע גם אנשים אשר לקחו חלק בהפצה ושיתוף של לשון הרע.

החשיבות בעבודה עם עורך דין המתמחה בתחום

חיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות מוביל אותנו אל עשרות עורכי דין, יחד עם זאת אנחנו רואים חשיבות בעבודה עם עורך דין בעל ניסיון, ותק ומוניטין אשר עיקר ההתמחות שלו מתעסקת סביב תיקי הוצאת דיבה ולשון הרע. עורך דין זה ידע איך לאפיין את התיק בצורה נכונה תוך כדי שהוא פועל בצורה יצירתית ונמצא עבורנו גם כאוזן קשבת לאורך כל התהליך.

אמרתם עורך דין הוצאת דיבה – אמרתם אביתר כהן 

אם חיפשתם אחר עורך דין הוצאת דיבה הרי לכם שהגעתם למקום הנכון עבורכם. משרד עורכי דין אביתר כהן הינו אחד מן המשרדים המובילים בישראל בתיקי לשון הרע והוצאת דיבה. המשרד בראשותו של אביתר כהן, חבר ועדת לשון הרע הארצית, בוגר במשפטים מטעם המכללה למנהל, מוסמך לשכת עורכי הדין ובעל תעודת מגשר מהמרכז הארצי לגישור.

במהלך השנים אביתר ומשרדו ייצגו אלפי לקוחות בבתי המשפט במגוון רחב של תיקים מסחריים ואזרחיים כאשר חלק גדול מן התיקים היו סביב לשון הרע, דיבה והגנת הפרטיות – המשרד צבר הישגים רבים בעולמות אלו.

המשרד הפך מזמן לבחירתם הטבעית של עשרות ארגונים, עסקים ולקוחות פרטיים ברחבי הארץ בתיקי לשון הרע והגנת הפרטיות. אנחנו מזמינים אתכם לבחור נכון.

בוחרים נכון – בוחרים אביתר כהן

צור קשר
צור איתנו קשר

אנא מלא את הטופס


נציג מטעמנו ידאג ליצור עמך קשר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן