עורך דין הגנת הפרטיות

עו"ד אביתר כהן מתמחה בתחום עורך דין הגנת הפרטיות, חבר ועדת לשון הרע הארצית של לשכת עורכי הדין בישראל, בוגר במשפטים (LL.B) מהמסלול האקדמי של המכללה למנהל, מוסמך לשכת עורכי הדין בישראל ובעל תעודת מגשר מהמרכז הארצי לגישור של לשכת עורכי הדין.

ליבת פעילות המשרד ותחום העיסוק העיקרי של המשרד הוא הגנת הפרטיות.

 המשרד מסייע ללקוחותיו בהגנה על זכותם לפרטיות, לשמירה על עניינים הקשורים לצנעת חייהם בסודיות.

למשרד ניסיון רב בניהול תביעות שעניינן הפרת הזכות לפרטיות. המשרד מייצג תובעים ונתבעים כאחד בערכאות השיפוטיות בכל הארץ. אם אתם זקוקים לאיש מקצוע ועורך דין פגיעה בפרטיות, צרו קשר.

עורך דין פגיעה בפרטיות

הפרטיות שלנו היא זכות בלתי נפרדת מהקיום שלנו, יש באפשרותנו לבחור את מי אנחנו רוצים לשתף ובאילו דברים אנחנו רוצים לשתף. יחד עם זאת אנחנו רואים לא מעט מקרים בהם מתבצעת פגיעה בפרטיות. החוק הישראלי מיטיב עם העניין ואנו רואים לא מעט תקנות בהתאם ל-״חוק הגנת הפרטיות״. אנחנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – אנשי המקצוע של משרד עורכי דין אביתר כהן פה לעשות לכם סדר.

מהי פגיעה בפרטיות?

אנשים רבים תוהים מהי פגיעה בפרטיות, חוק הגנת הפרטיות הינו חוק המגדיר 11 פעולות שונות הנחשבות לפגיעה בפרטיות. לדוגמא: מקרים בהם אדם מתחקה ו/או מתבצע פעולות בלשות אחרי אדם אחר, האזנה אסורה על פי חוק, צילום אדם כשהוא ברשות היחיד ואף מקרים בהם של פרסום תצלום של אדם כשהוא לא ברשות היחיד ברבים במקרים ובנסיבות בהן ניתן להשפילו ו/או לבזות אותו.

החוק מסדיר בצורה מסודרת מה היא פגיעה בפרטיות, כאשר אנחנו מדברים על תביעות הגנת הפרטיות אנחנו מדברים על תביעות השונות מטבען מתביעת לשון הרע מאחר וברוב המקרים אין צורך בפרסום. כל אדם הפוגע בפרטיותו של אדם ללא הסכמה עשוי למצוא את עצמו עומד אל מול ערכאות משפטיות.

החשיבות בעבודה עם עורך דין המתמחה בתחום

מחיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות אנחנו רואים עשרות ואף מאות עורכי דין המציגים את עצמם כמתמחים בתביעות פגיעה בפרטיות. מתוך כך רווחת העננה איך נוכל לבחור את עורך הדין הטוב ביותר עבורנו. אנו רואים חשיבות בעבודה אל מול עורך דין בעל ניסיון, ותק ומוניטין בתחום כאשר עיקר ההתמחות שלו תהיה בתיקי פגיעה בפרטיות ותיקי לשון הרע – עורך דין זה ידע איך לגשת אל התיק בצורה נכונה תוך כדי שהוא מאפיין את התיק בצורה מקצועית.

דין פלילי ודין אזרחי

אנו למדים כי ישנו דין פלילי ודין אזרחי כאשר אנחנו מדברים על תיקי הגנת הפרטיות. פגיעה בפרטיןת נחשבת לאחת מן העבירות הפליליות היחידות אותן אפשר להגיש בדרך של קובלנה. הגשה בדרך של קובלנה אומרת כי הנפגע הוא יהיה זה שיחליט האם להעמיד לדין את הפוגע והוא הלכה למעשה התובע במשפט. בשונה מהליכים פליליים רגילים בהם זו תפקידה של המדינה ביחד עם הפרקליטות.

מצד שני אנחנו רואים דין אזרחי, אך גם בדין האזרחי ישנם מסלולים שונים כאשר ישנו מסלול עם ו/או ללא הוכחת נזק. במסלול ללא הוכחת נזק ברוב המקרים תקרת הפיצוי תהיה זהה לזו של ההליך הפלילי (בין 50,000-100,000 ש״ח בהתאמה).

בהנחה ואתם יכולים להוכיח את הנזק שנגרם תוכלו להגיע אל סכומים גבוהים אלפי מונים, אנחנו רואים חשיבות בעבודה עם עורך דין המתמחה בתחום אשר יעזור לכם להוכיח את הנזקים שנגרמו לכם כתוצאה מן הפגיעה בפרטיות וידע ללוות אתכם כל הדרך אל ההליך הטוב ביותר עבורכם.

אמרתם עורך דין פגיעה בפרטיות אמרתם אביתר כהן

משרד עורכי דין אביתר כהן הינו אחד מן המשרדים המובילים בישראל לתיקי פגיעה בפרטיות. המשרד בראשותו של אביתר כהן חבר ועדת לשון הרע הארצית של לשכת עורכי הדין ובעל תעודת מגשר מהמרכז הארצי לגישור של לשכת עורכי הדין נחשבת לבחירתם הטבעית של אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים בישראל.

במרוצת השנים טיפל המשרד בצורה מקצועית במאות תיקים בצורה מקצועית וללא לאות – החל מתיקי פגיעה בפרטיות, דרך תיקי לשון הרע ותיקים מסחריים.

בוחרים נכון – בוחרים אביתר כהן 

פגיעה בפרטיות איך זה עובד?

הזכות לפרטיות היא זכות יסוד בעלת מעמד חוקתי כהגדרתה בסעיף 7 לחוק יסוד: כבוד האדם וחירותו: 7 (א). כל אדם זכאי לפרטיות ולצנעת חייו.  אין

מהי פגיעה בפרטיות

פגיעה בפרטיות היא עוולה אזרחית ועבירה פלילית. משרדנו עוסק בפן האזרחי של חוק הגנת הפרטיות ומייצג בערכאות המשפטיות הן תובעים והן נתבעים. סעיף 2 לחוק

פגיעה בפרטיות בסכסוכי משפחה

נקודת המוצא של הליכים בענייני משפחה הם דיון בדלתיים סגורות, המשמעות היא שסכסוכי משפחה נדונים בדלתיים סגורות כאשר בעלי הדין, עורכי הדין, העדים והשופט נוכחים

צור קשר
צור איתנו קשר

אנא מלא את הטופס


נציג מטעמנו ידאג ליצור עמך קשר

דילוג לתוכן